Výrobku v košíku: 0
Součet: 0 Kč
Obsah košiku
Vytvořit účet
Přihlásit
hlavní stránka o nás obchodní podmínky reference pro partnery kontakty
HLEDANÝ VÝRAZ:
Novinky    Akce 
Part number baterie/ adaptéru (kupř.: PA3107U-1BRS) nebo elektrické parametry adaptéru čili napětí a proud (kupř. 19v 3.42a)
 
NAJDI NOTEBOOK Výrobce/Zvolit typ             

Svetmovano:    Hlavní stránka

+420 774 35 08 07

E-mail

HesloNový zákazník
Zapomněli jste heslo stiskněte tady

GoPay

Přenosná baterie MITSU PowerBank

Chystáš se pryč, ale nevíš jistě, zda bude v místě tvého pobytu možné dobít si telefon? Vyrážíš na kole do divočiny, na vodu, na ryby nebo na tábor a bereš si s sebou svou elektroniku? Nyní už se nemusíš bát, že jí brzy „dojde šťáva“. Veškeré tvoje přehrávače, fotoaparáty, smartphony, GPS navigace, tablety i přenosné konzole jako PSP spolehlivě dobije přenosná baterie MITSU PowerBank! Možnosti využití pro práci i zábavu jsou s přenosnou baterií MITSU PowerBank neomezené!

 

Využití přenosné baterie

Přenosná baterie MITSU PowerBank dobíjí všechna mobilní zařízení, která se dají napájet pomocí USB kabelu. Skladná přenosná baterie (neboli PowerBank) je pro své malé rozměry, lehkost a okamžitou použitelnost naprosto ideální na cesty. Navíc, díky dvěma výstupům USB můžeš dobíjet dvě zařízení najednou!

 

Konektory a dobíjení přenosné baterie

Nejsi si jistý, zda MITSU PowerBank dobít právě tvoje zařízení? Pak věz, že tato přenosná baterie je kompatibilní se všemi kabely zakončenými nejobvyklejšími porty na trhu – tedy microUSB, miniUSB a lightening (vstup 5V). Přenosná baterie se dobíjí vstupem 5V (1A MAX), doba plného nabití je 13 hodin. Na druhé straně nabízí dva výstupy, a to 5V-2.1A a 5V-1A.

 

Silný PowerBank od MITSU

  • Maximální výstupní síla přenosné baterie je 10W.

  • Je vybaven zabezpečením proti hlubokému vybití a přebití.

  • Díky dvěma USB výstupům zvládne dobíjet dvě zařízení souběžně.

  • Pro tvou představu: telefon typu iPhone zvládne plně nabít až 4x!

 

Kam vzít přenosnou baterii?

Používání přenosné baterie je naprosto jednoduché a intuitivní. S PowerBankem od MITSU můžeš bez obav poslat i své dítě na tábor. PowerBank je ideální pod stan, na ryby, na kolo nebo na hory. Je skladný, přenosný, s moderním a zároveň bytelným designem. Nehledej pokaždé zásuvku, ber si svou přenosnou baterii s sebou! Jestli se chystáš do ciziny a nechce se ti shánět redukce na zásuvky, vezmi si s sebou Mitsu PowerBank. Foťáky, kamery, MP3 a MP4 přehrávače, GPSky, smartphony, tablety, PSPčka, iPady a iPhony… to vše a další podobná zařízení dokáže dobít tvá nová přenosná baterie MITSU PowerBank.

 

Třikrát MITSU PowerBank – vyber si svou přenosnou baterii

Svetmovano.cz ti přináší tři typy přenosné baterie PowerBank SOLO od Mitsu, liší se především kapacitou, dobou do plného dobití, rozměry a cenou. Ostatní parametry, včetně dvou USB výstupů, zůstávají pro všechny přenosné baterie z naší nabídky stejné. Vyber si v tabulce typ, který ti bude nejvíce vyhovovat:
 

 

PowerBank SOLO 3

PowerBank SOLO 5

PowerBank SOLO 7

kapacita

6600 mAh

10 400 mAh

13 000 mAh

doba plného nabití

8–9 h

13 h

16 h

rozměry

94x62x22 mm

138x62x21.5 mm

140x61x22 mm

cena

491 Kč

593 Kč

761 Kč

 

Kvalitní přenosná baterie za dobrou cenu

Přenosnou baterii PowerBank SOLO ti přináší značka MITSU, jejíž výrobky jsou kvalitní, prověřené a splňují certifikáty CE, ROHS, Powerfull BOOSTER. Neinvestuj zbytečně do předražených či naopak laciných nekvalitních přenosných baterií, které tvůj přístroj nedobijí a rychle ztrácí kapacitu. Objednej si přenosnou baterii MITSU PowerBank na Svetmovano.cz a získej kvalitní výrobek za dobrou cenu.

 

K dispozici jsou tři kapacity, které určují, kolikrát lze vaše zařízení dobít: Nabídka powerbanků MITSU