Výrobku v košíku: 0
Součet: 0 Kč
Obsah košiku
Vytvořit účet
Přihlásit
hlavní stránka o nás obchodní podmínky reference pro partnery kontakty
HLEDANÝ VÝRAZ:
Novinky    Akce 
Part number baterie/ adaptéru (kupř.: PA3107U-1BRS) nebo elektrické parametry adaptéru čili napětí a proud (kupř. 19v 3.42a)
 
NAJDI NOTEBOOK Výrobce/Zvolit typ             

Svetmovano:    Hlavní stránka

+420 774 35 08 07

E-mail

HesloNový zákazník
Zapomněli jste heslo stiskněte tady

GoPay

O nás

Svetmovano.cz je nezávislý, specializovaný  prodejce příslušenství k notebookům. Nenabízíme zařízení, které podle nás není dostatečně dobré. Zároveň vždy hledáme nejkvalitnější produkty a nejspolehlivějšídodavatele.

Víme, co prodáváme a nestydíme se za to; k celkovému procesu internetového prodeje máme odpovědný a vážný přístup– přesně takový, jaký bychom my sami očekávali jako klienti.

Specializujeme se na prodej a distribuci příslušenství k notebookům, zejména adaptérů, baterií a klávesnic. V naší nabídce máme výrobky originální a také vysoké kvality, levnější náhradní produkty.

Víme přesně, jaké nebezpečí a pochybnosti vyplývají z nákupu přes internet, proto je snadné si nás ověřit a zjistit ocenění našimi maloobchodními klienty na světovém servisu ebay (bushii3euro) a českém aukro.cz (svetmovano_cz). Několik tisíc pozitivně oceněných transakcí.

Naše dodavatele jsme vybírali dlouhá léta, protože malá poruchovost námi prodávaných výrobků je pro nás nejdůležitější – méně reklamací od našich klientů znamená pro nás menší náklady a šance doporučení nás dalším zákazníkům.

Získané zkušenosti a velké množství realizovaných dodávek nám umožňuje garantovat Vám jistotu při transakcích a vysokou kvalitu nabízeného zařízení.Nesnažíme se být nejlevnější na trhu, našim cílem je rovnováha mezi cenou a poruchovostí (RMA 2010 <1 %).

Chtěli bychom dokázat pravdivost všeho, co jsme napsali, proto Vás zveme k nákupům. V případě jakýchkoliv pochybností při výběru správného adaptéru nebo baterie prosíme o kontakt, jsme Vám k dispozici.

Vedeme prodej maloobchodní i velkoobchodní. Firmy a počítačové servisy mající zájem o navázání spolupráci zveme k seznámení se spodmínkami spolupráce-  Jak začít obchodní spolupráci?

 

Proč nakupovat pravě u nás ?

·         Jako přímý dovozce a distributor garantujeme konkurenční ceny produktů

·         Možnost vrácení nového, plnohodnotného zboží v termínu do 14 dnů od data nákupu

·         Expresní realizace objednávek (v případě objednání zboží do 13 hodin je objednávka realizována ve stejný pracovní den)

·         Výměna vadného nebo poškozeného výrobku ihned (v případě zjištění technické závady výrobku bude vyměněn za nový nejpozději druhý pracovní den ode dne dodržení zásilky)

·         Sledování postupu v realizaci objednávky pomocí Vašeho účtu na našem servisu

·         Řádná a odborná technická pomoc

·         Každý produkt koupený u nás je se zárukou

·         Zboží máme na místě a posíláme je z České republiky

·        Kupujíc u nás neriskujete, vyzkoušejte baterii během 14 dnů, pokud Vám nebude vyhovovat, odešlete ji nám a my Vám vrátíme peníze

Naše dodavatele jsme vybírali dlouhá léta, protože malá poruchovost námi prodávaných výrobků je pro nás nejdůležitější– méně reklamací od našich klientů znamená pro nás menší náklady a šance doporučení dalším zákazníkům.