Výrobku v košíku: 0
Součet: 0 Kč
Obsah košiku
Vytvořit účet
Přihlásit
hlavní stránka o nás obchodní podmínky reference pro partnery kontakty
HLEDANÝ VÝRAZ:
Novinky    Akce 
Part number baterie/ adaptéru (kupř.: PA3107U-1BRS) nebo elektrické parametry adaptéru čili napětí a proud (kupř. 19v 3.42a)
 
NAJDI NOTEBOOK Výrobce/Zvolit typ             

Svetmovano:    Hlavní stránka

+420 774 35 08 07

E-mail

HesloNový zákazník
Zapomněli jste heslo stiskněte tady

GoPay

Kvalitní baterie Movano a Mitsu

Máš potíže s výdrží baterie do notebooku? Baterie k notebookům se rychle vybíjí a musí být neustále připojené k adaptéru? Je nejvyšší čas vyměnit starou baterii za novou. V naší nabídce najdeš baterie k notebookům, které jsou schopny plně nahradit originální baterie k notebookům. Baterie pro notebooky od Svetmovano.cz vynikají vysokou kvalitou zpracování. Slabé původní baterie do notebooku výrazně převyšují co do výkonu i výdrže. Vybírej baterie pro notebooky v e-shopu Svetmovano.cz: levně, rychle, jednoduše.

 

Nejlevnější baterie pro notebook

Můžeš se spolehnout, že nabízíme levné a zároveň kvalitní baterie do notebooku. Jedná se o značky Mitsu nebo Movano. V čem spočívá jejich síla? Baterie pro notebooky od nás mají mizivou poruchovost. Nová baterie do notebooku je vybavena zabezpečením proti hlubokému vybití a přebití. Máme pro tebe baterie k notebookům, které dlouho vydrží a jejichž spolehlivost za všech okolností dokazují mnohé certifikáty. Baterie Movano obsahují články od LG nebo Samsung; jde o články, které používají přední výrobci notebooků. Mitsu Battery využívají kvalitní články značky CJ.

 

Prověřené certifikáty: náhradní baterie do notebooku

Koupě nekvalitní baterie do notebooku výdrž notebooku neprodlouží. Mitsu a Movano baterie, jaké ti nabízí Svetmovano.cz, získaly certifikáty CE, FCC a ROHS. Naše levné baterie do notebooku udrží notebook v chodu po dlouhou dobu. Sledujeme pro tebe současné trendy v oblasti baterií do notebooků. Díky tomu nabízíme nejlevnější baterie pro notebook do prakticky všech modelů na trhu a naší nabídku dále rozšiřujeme i o nové modely.

 

Nové baterie do notebooku

V našem e-shopu nalezneš náhradní baterie do notebooku za velmi příznivé ceny. Inteligentní vyhledávač umožňuje snadný výběr baterie podle typu notebooku. Pokud jsi ještě nikdy baterie k notebookům neměnil, nemusíš se toho bát – baterie pro notebooky se mění snadno, zvládne to každý, kdo je aspoň trochu manuálně zručný. Navštiv e-shop Svetmovano.cz a získej nové baterie pro notebooky, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.